Tālrunis konsultācijai (+371) 20036118
Ūdens filtri
Kvalitāte / garantija / serviss

Par mums

SIA "DOMOS SERVISS" - TAS IR TĪRS ŪDENS KATRAM IEDZĪVOTĀJAM!

Mūsu uzņēmumā strādā kvalificēti speciālisti ar lielu darba pieredzi. Darbojamies gan Rīgā un tās apkārtnē , gan arī sniedzam pakalpojumus visā Latvijas teritorijā .

Piedāvājam veikt dažāda apjoma ūdens sistēmu plānošanu un izveidi dzīvokļiem, privātmājām, daudzdzīvokļu namiem un ciematiem. Mūsu piedāvājumā ietilpst:

 • ūdens ieguves punkta izveide (spices, urbumi),
 • ūdens pievadu loģistikas plānošana un izveide,
 • ūdens kvalitātes analīžu veikšana,
 • ūdens attīrīšanas sistēmu plānošana un uzstādīšana,
 • ūdens attīrīšanas sistēmu pārņemšana,
 • ūdens attīrīšanas sistēmu apsaimniekošana.

Lai uzzinātu vairāk par DOMOS SERVISA sniegtajiem pakalpojumiem vai  pieteiktu kādu no tiem, zvaniet pa tālruni:

+371 20036118

Esam atvērti dažāda veida sadarbībai!

PAKALPOJUMI:

 • Ūdens attīrīšanas sistēmu pārņemšana  aptuvenās izmaksas precizējamas

Piedāvājam savus pakalpojumus ūdens attīrīšanas sistēmu pārņemšanā un uzturēšanā. Veiksim objekta rūpīgu apsekošanu, kā rezultātā sastādīsim defektācijas aktu, izstrādāsim optimālu piedāvājumu ūdens attīrīšanas sistēmas atjaunošanā un modernizēšanā, veiksim atjaunošanas un modernizēšanas projekta īstenošanu, organizēsim ūdens paraugu kvalitātes analīžu veikšanu, sastādīsim tāmi un kalendāru ūdens attīrīšanas sistēmu apsaimniekošanai.

 • Ūdens attīrīšanas sistēmu apsaimniekošana  

Ja Jūsu mājsaimniecības ūdens apgādes sistēmā ir iekļauti ūdens attīrīšanas elementi, tad - atkarībā no pienākošā ūdens kvalitātes un uzstādīto ūdens attīrīšanas sistēmu apkopes prasībām - jāveic regulāri šo sistēmu apsekojumi, kā arī jāatjauno nolietotie sistēmu elementi. Parasti vispārīgā apsekošana notiek vienu vai divas reizes gadā. Attīrošās sāls papildināšanu jāveic vienu reizi vienā vai divos mēnešos. Lai Jūsu ūdens kvalitāte vienmēr būtu nevainojama, piedāvājam izveidot Jūsu ūdens sistēmas apsekošanas un elementu atjaunošanas kalendāru. Jūsu ērtībām, piedāvājam arī sava speciālista pakalpojumus, kas noteiktos periodos veiks regulāru Jūsu ūdens sistēmu apsekošanu un to atjaunošanu.


 • Ūdens kvalitātes analīžu veikšana 

Veicam ūdens parauga noņemšanu objektā un nogādājam to Ūdens analīžu centrā. Analīžu rezultāti ir gatavi divu līdz trīs dienu laikā. Vadoties no iegūtajiem rezultātiem, klients var izvēlēties savam ūdenim piemērotāko filtrēšanas sistēmu.

 • Ūdens attīrīšanas sistēmu plānošana un uzstādīšana

Vadoties no iegūtajiem ūdens analīžu rezultātiem, izveidojam nepieciešamo ūdens attīrīšanas sistēmu piedāvājumu. Piedāvājumā parasti ir divi iespējamie varianti, ekonomiskais un optimālais, kas savstarpēji atšķiras cenā un uzstādāmo ūdens attīrīšanas iekārtu komplektācijā. Izvēloties sev piemērotāko ūdens attīrīšanas sistēmu, klients savā saimniecībā iegūst nevainojami tīru ūdeni, kuru lietot uzturā bez vārīšanas. Attīrītam ūdenim vairs nav nepatīkamas smakas vai piegaršas, kā arī tas vairs nesatur nevajadzīgos piemaisījumus. Ūdens attīrīšanas sistēma  atbilst Latvijas Republikas Veselības ministrijas noteiktajiem dzeramā ūdens noteiktajiem standartiem. Ūdens attīrīšanas sistēmu uzstādīšanu veic kvalificēts speciālists vai lielākā objektā – atbilstoši nozares speciālisti.

 • Ūdens attīrīšanas sistēmu piedāvājuma izveide
 • Ūdens pievadu loģistikas plānošana un izveide

Veicam ūdens pievades sistēmu plānošanu un izveidi atbilstoši klienta prasībām. Pakalpojumu amplitūda - sākot no lokālu ūdens sistēmu izveides vai pārveides dzīvokļos, beidzot ar lielajiem pasūtījumiem. Piedāvājam jaunu ūdensvadu ievilkšanu, cilpu veidošanu uz esošā ūdens vada, kā arī veco ūdens pievadsistēmu atjaunošanu.

 • Ūdens ieguves punkta izveide 

Ūdens ieguves punkta izveides izmaksas lielā mērā ir atkarīgas no gruntsūdeņu atrašanās vietas un to dziļuma. Jo dziļāks urbums, jo lielākas izmaksas. Svarīgs cenas faktors ir arī attālums no spices līdz ūdens padeves ierīkošanas vietai. Ja spice ir tuvu pie mājas, tad izmaksas būs mazākas, bet ja tālāk – lielākas.